Kamenný obchod

Náš obchod vznikl v roce 1992 a zabývá se prodejem a servisem jízdních kol. Za tu dobu prošel nejen revolučním vývojem, a postupným zlepšováním, ale hlavně možností upevnění si vzájemných vztahů s mnoha dodavateli kol a cyklistických doplňků. Díky tomu jsme vždy připraveni nabídnout zboží odpovídající kvality a léty prověřeným spolehlivým chodem. Mezi naše přední dodavatele patří zajisté tři značky, se kterými pracujeme již od prvopočátku – jedná se o Scott, Rock Machine a Cannodale. Ruku v ruce s dobou prodeje jdou i zkušenosti naší obsluhy. Díky neustálému sledování novinek a v návaznosti na to, také testováním, jsme schopni poradit nejen při prodeji nového kola, nebo doplňku, ale můžete našich znalostí využít i při stavbě kol nových.

 

Pokud si získáme vaši důvěru a Vy si vyberete produkt od nás máte možnost z několika druhů financování. Nemusí se jednat pouze o platbu v hotovosti, akceptujeme i platební karty a v neposlední řadě máte možnost koupě na splátky. Ty provádíme za podpory leasingové společnosti Cetelem. Na většinu výrobků poskytujeme 24 měsíční záruční dobu. Spolu s nákupem kola u nás získáváte garanční prohlídku, která je prováděna zcela zdarma. Samozřejmostí je i pozáruční servis (kola u nás zakoupená mají ve vrcholné sezóně přednost).

 

Nejen kvalitní obsluha, ale i prvotřídní servis je součástí naší prodejny. Pravidelné školení mechaniků v cyklistické problematice je samozřejmostí. I díky tomu jsme schopni provést nejen běžný servis jízdních kol, ale také repasi odpružených vidlic většiny typů značek (Marzocchi, RockShox, Manitou, Fox, RST, Suntour,…). A v neposlední řadě i seřízení a opravu kotoučových brzd. Všechny úkony jsou prováděny značkovým nářadím, jako jsou Park Tool, Super B, atd.

 

   
   
   
   


Internetový CYKLO SHOP

Jízdní kola, horská kola, trekingová kola, silniční kola, dětská kola, cyklo komponenty Superior, Scott, Pell´s, Rock Machine, Author