fbpx
  • No products in the cart.
View Cart
Subtotal:

Novinky

E-bike: Kola budoucnosti

Na cyklostezkách i v terénu čím dál častěji potkáte kola s elektromotorem.  Jejich jezdci dokáží zdolat i ta největší stoupání bez přílišného namáhání, díky tomu je možné rozložit síly a zvládnout i větší vzdálenosti. Elektrokola jednoduše ovládla svět cyklistiky.

Podle odhadů se loni prodalo v Česku více než 35 tisíc elektrokol a čeká se další růst. Majitelé cyklopůjčoven v oblíbených destinacích jako je Trentino nebo Jižní Tyrolsko uvádí, že podíl vypůjčených elektrokol se pohybuje mezi 70 a 80 procenty. V evropské unii je rychlost a výkon elektrokol legislativně omezen na 25 km/h a 250 W.

Co stojí za „elektroboomem“?

Kvalitní e-kolo otevírá cyklistům úplně nové obzory a možnosti. S menším úsilím zvládnezte ujet mnohem delší vzdálenosti, vydat se do kopců i do hor a konečně vyzkoušet trasy, na které vám doteď nestačily síly. Velkým benefitem elektrokol je, že výlety nyní můžete podnikat i s méně sportovní ženskou polovičkou, která jakékoliv stoupání nebo obtížnější terén s pomocí elektromotoru bez problému zvládne. Jen pozor, abyste jí nakonec stačili!

Jaké elektrokolo vybrat?

Na výběr máte z řady modelů, typů a barev. Můžete si vybrat z elektrokol městskýc, terénních, trekkingových nebo horských. Vždy si všímejte hlavně dojezdu na jedno nabití – současná elektrokola umožňují zdolat vzdálenosti až 100 km, vždy záleží na úrovni pomoci elektromotoru a terénu. Kolo pak jednoduše dobijete z pohodlí doma z běžní zásuvky. V prodejně Cyklo Elem nabízíme hned několik modelů a typů elektrokol značky Scott, samozřejmostí je profesionální poradenství.

Scroll to top